1.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

1.

Населений пункт

с. Красносілка

2.

Область

 Одеська

3.

Повна назва органа місцевого самоврядування ОТГ

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області

4.

Кількість населених пунктів

14

5.

Кількість населення

14900

6.

Повна назва органу управління ОТГ відповідального за впровадження практики

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області

7.

Повна поштова адреса  ОМС:

67560, Одеська область, Одеський район, с. Красносілка, вул. Набережна, 87-А

8.

Телефон (з кодом міжміського зв’язку)

048 752-97-92

9.

Адреса електронної пошти ОМС

Krasnosilska-sr@ukr.net

10.

Офіційний сайт ОМС ОТГ

https://krasnosilska-gromada.gov.ua/

11.

ПІБ керівника ОМС ОТГ

Архірій Марина Миколаївна

12.

ПІБ керівника відділу, відповідального за впровадження практики

Архірій Марина Миколаївна

1. ОТГ Красносільська об’єднана територіальна громада
2. Область Одеська
3. Назва практики Поліцейський офіцер громади співпраця з громадою
4. Період початку впровадження практики (від місяць/рік – до місяць/рік). 2021 р. – по сьогодні
5. Короткий опис проблеми, на вирішення якої впроваджено практику – до 3 речень. Відсутність тісної співпраці Національної поліції з територіальними громадами та відсутність місцевої інфраструктури безпеки на території Красноісльської ТГ. При виникненні ситуацій, що потребують залучення поліції,  зазвичай слідчі , через брак часу, не обізнані потребами громади , місцевого населення. Відсутність постійного контакту поліцейських . Не налагоджений контакт та довіра між поліцейськими та місцевими жителями.
6. Передумови: що сприяло запровадженню практики, спонукало до вирішення проблеми; причини створення практики – до 5 речень. Основною метою проекту є забезпечення тісної взаємодії поліцейських офіцерів з ТГ, зорієнтувати діяльність поліції саме на потреби Красносільської ТГ. Дуже важливим завданням є забезпечення якісних та безпечних умов життя для жителів у громади. Якісне та швидке реагування поліцейського офіцера на будь-які ситуації дасть можливість відчути людям  впевненість, довіру та безпеку. 
7. Опис практики: ініціативи, діяльність в громаді, алгоритм впровадження практики, застосовані методи вирішення проблеми, інновації, цільова аудиторія, виконавці, партнери – до 10 речень. Красносільська ТГ у грудні 2020 року заповнила анкету на участь у конкурсі Поліцейський офіцер громади і у січні 2021 року представники Нацполіції завітали з візитом для перевірки всіх заявлених даних, результатом якого стало підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між громадою та Нацполіцією. Відповідно до Меморандуму Національна поліція забезпечує громаду окремим дільничим офіцером, а громада створює всі необхідні умови для роботи. За рахунок коштів місцевого бюджету  здійснено реконструкцію приміщення для поліцейських з обладнанням кабінетів, кімнатою відпочинку і санвузлом відповідно до затверджених вимог Нацполіції. У вересні сільський голова Архірій Марина отримала від Міністра внутрішніх справ сертифікат на службове авто для дільничого офіцера. Наразі всі вимоги виконано, умови створено. Очікуємо, що дільничий офіцер стане повноправним представником громади, житиме нашими проблемами, перебуватиме на постійному зв’язку з мешканцями та допомагатиме їм.
8. Результати практики: які отримані якісні і кількісні показники, на що позитивно вплинула реалізація практики, чиї проблеми вирішено, які системні зміни в громаді досягнуті – до 10 речень.  

Налагоджено співробітництво у громаді з поліцейським офіцером. Підвищено довіру населення до поліції і загалом позитивно вирішується питання по боротьби із злочинністю. Запровадження практики дозволить у короткі терміни розкривати найпоширеніші види правопорушень: крадіжки, тілесні ушкодження, домашнє насильство, незаконне будівництво та поділ землі. Основними бенефіцеарами запровадження практики є 14900 жителів громади.

9. Які були перешкоди у реалізації практики, складнощі, як вдалось їх подолати, що сприяло успіху – до 5 речень. Без перешкод
10. Бюджет практики, обсяги та джерела фінансування, співфінансування, внесок громади тощо.  Загальний бюджет впровадження практики складає 2013,6 тис.грн, в т.ч.:капітальний ремонт приміщення та системи газопостачання, меблі, перерахування субвенції Нацполіції на прибання службоаого автомобіля та оргтехніки.
11. Наявність газетних публікацій або  вказати посилання на джерела в Інтернеті щодо опису практики – до 3х. https://krasnosilska-gromada.gov.ua/news/1611240854/
12. Наявність розроблених локальних документів в процесі реалізації практики: рішень органів місцевого самоврядування, програм, положень, договорів тощо.

(додати окремо в форматі  PDF файлу приклади напрацьованих місцевих нормативно-правових та інших релевантних документів, які сприяли чи допомагають її впровадженню)

Меморандум про співпрацю щодо впровадження Проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Рішення №122-VIII від 12.04.2021 року про затвердження програми «Безпечна громада на 2021-2023 роки»

Рішення №231- VIII від 19.08.2021 року про внесення змін та доповнень до рішення №122-VIII від 12.04.2021 року про затвердження програми «Безпечна громада на 2021-2023 роки»

13. Відповідальна особа за підготовку заявки та контакти для отримання додаткової інформації за потреби. Красносільський сільський голова Архірій Марина Миколаївна.

Тел. 0380501302461

Електронна адреса : solodovams@ukr.net