Правопорядок

Поліцейський офіцер громади співпраця з громадою. Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області

1.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 1. Населений пункт с. Красносілка 2. Область  Одеська 3. Повна назва органа місцевого самоврядування ОТГ Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області 4. Кількість населених пунктів 14 5. Кількість населення 14900 6. Повна назва органу управління ОТГ відповідального за впровадження практики Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області 7. Повна поштова […]

Детальніше

Громадський бюджет – як ефективний інструмент співпраці місцевої влади та громадськості в Пирятинській ОТГ

Основною метою та завданням цього підрозділу є зменшення часу прибуття рятувальної служби до місця виклику, збереження життя населення, захист території від надзвичайних ситуацій та матеріального надбання об’єднаної територіальної громади

Детальніше

Встановлення системи візуального моніторингу для охорони громадського порядку у Пирятинській ОТГ

Ефективність роботи поліції щодо забезпечення громадського правопорядку, публічної безпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики злочинності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян у значній мірі залежить від рівня оснащеності сучасними технічними засобами.

Детальніше

Створення адвокаційного простору для мешканців Новоборівської ОТГ

Новоборівська ОТГ провела соціологічне опитування у громаді дізналися, що 75% жителів вважають питання безпеки життєдіяльності першочерговими для вирішення, а стан правопорядку ключова їх складова. Відтак знайшли приміщення, в якому силами селищної ради провели капітальний ремонт і за допомогою обласного ГУНП, проекту ПРООН в Україні, представників громадських організацій облаштували та технічно забезпечили офіс, в якому зможуть постійно працювати наші правоохоронці та фахівці з надання правової допомоги.

Детальніше

Охорона громадського порядку – створення громадського формування “Громада і порядок” у Наркевицькій ОТГ

Однією зі складових частин підвищення ефективності охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, зміцнення правопорядку є участь у цій діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку. Для ОТГ це була одна із зручних форм для охорони громадського порядку.

Детальніше

Відкриття поліцейської станції в смт. Городниці Новоград-Волинського району

Питання створення поліцейської станції в Городницькій  ОТГ підіймалось на різних  рівнях від громадськості до керівництва області, адже у 2016 році чисельність дільничних зменшилася майже удвічі в порівнянні з 2015 роком (199 проти 392 посад), потім додали декілька посад штатних одиниць, але проблем з охороною громадського порядку з кожним роком ставало все більше.

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *