Молодь

Олевська ОТГ: Проведення Другого відкритого Всеукраїнського патріотичного фестивалю учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця»

Другий відкритий Всеукраїнський патріотичний фестиваль учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця» (далі - фестиваль «Стежками Тараса Боровця») проводиться одночасно з Всеукраїнським мистецьким фестивалем «Олевська республіка», засновниками та організаторами якого є – Олевська міська рада Житомирської області та ГО «Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Олевського району». Фестиваль «Стежками Тараса Боровця» підтримується та фінансується Олевською міською радою, відділом національно-патріотичного виховання Житомирської ОДА.

Детальніше

Молодіжна рада при Лановецькій міській раді

Залучення молоді до прийняття рішень, реалізації молодіжної політики, сприяння участі у вирішення питань соціально-економічного, культурного життя громади шляхом створення і функціонування Молодіжної ради при Лановецькій міській раді.

Детальніше

Єдина учнівська рада «Star League» Покровської об’єднаної територіальної громади

У громаді гостро стояло питання активізації молоді з віддалених населених пунктів ОТГ.

Детальніше

Залучення молоді до участі в управлінні громадою (Біляївська ОТГ)

Протягом 2016-2018 років в громаді  утворено структурну одиницю, яка забезпечує формування та реалізацію  молодіжної політики,  прийнято 6 бюджетних програм, якими  передбачено реалізацію ряду заходів з питань соціального становлення та розвитку молоді, підтримки молодіжного руху, різних категорій дітей та молоді, а також створено  молодіжну  раду.    Крім цього у грудні  2018 року громада отримала від ЮНІСЕФ статус кандидата на звання  «Громада, дружня до дітей та молоді».

Детальніше

Форум «Можливості молоді в громаді в умовах децентралізації»

Відтік кадрів із громад до великих міст та за кордон – це одна із ключових проблем громад Житомирщини. Станом на кінець 2017 року у 45 ОТГ області існувало більше 100 вакансій в органах управління громад. Молодь, яка навчається у Житомирі в університетах, у своїй більшості не повертається назад у громади, оскільки не бачить там перспектив розвитку та життя. Хоча реформа децентралізації створює необхідні умови для розвитку молоді в громадах: передані повноваження управління та відповідні кошти.

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *