Соціальний захист

Комунальна установа «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Надання якісних соціальних послуг жителям ОТГ за їх місцем проживання.

Впродовж 2014-2016 років зросла кількість сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, особливо сімей з дітьми. Зросла кількість учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, осіб з інвалідністю. У громаді було вжито низку заходів, спрямованих на підтримку різних категорій громадян за їх місцем проживання.

Детальніше

Інтегрована модель надання послуг із соціальної підтримки населення в Березівській громаді

Для оперативного реагування на потреби жителів у соціальних послугах застосовується інтегрований підхід та забезпечується міжвідомча координація та міжсекторальна співпраця. Система соціального захисту населення представлена в ОТГ виконавчими органами ради та комунальними підприємствами, установами та організаціями.

Детальніше

Впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки та моделі інтегрованої системи соціальних послуг в Білозірській громаді

Розроблено організаційну структуру управління інтегрованої системи соціального захисту населення на рівні ОТГ, організовано моніторинг мешканців, що потребують соціального захисту, та класифікували по відповідних групах, створено Службу у справах дітей тощо.

Детальніше

Допомога молоді сьогодні – соціально захищена громада завтра (Великокопанівська ОТГ)

У Великокопанівській сільській раді затверджена програма  «Соціальне житло для дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування». За цією програмою в 2013 році придбано будівлю під соціальний гуртожиток.

Детальніше

Розвиток інтегрованої системи соціального захисту населення як основа надання ефективних соціальних послуг (Омельницька ОТГ)

Забезпечено надання послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують допомоги вдома. Ефективна співпраця фахівців із соціальної роботи із закладами освіти, медицини та ін. забезпечила відсутність випадків позбавлення батьківських прав, відмови від новонародженої дитини, бездоглядності та безпритульності неповнолітніх.

Детальніше

Впровадження надання інтегрованих соціальних послуг на території Слобожанської ОТГ

Створена система оперативного і безперешкодного реагування на проблеми у сфері соціального захисту, мінімізована кількість відвідувань мешканців громади до організацій різних сфер діяльності. Спрощено процедуру отримання адміністративних послуг та поліпшено якість їх надання. Збільшено кількість надання адміністративних послуг – до 108.

Детальніше

Турбота (Степанецька ОТГ)

На території Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради проживає 9 сімей ромської національності, які виховують 33 дитини. Працівники відділу соціального захисту населення надають консультативну допомогу щодо відповідального батьківства, сприяють у оформленні різних видів документів, державної соціальної допомоги, забезпеченні гуманітарною допомогою, одягом та взуттям для дітей тощо.

Детальніше

Соціальний захист. Створення установи за моделлю єдиного офісу, яка виконує всі соціальні функції та надає комплексні інтегровані соціальні послуги (Троїцька ОТГ)

Надання соціальної допомоги та інтегрованих послуг для жителів громади різних верств (інваліди, люди похилого віку, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, вагітні жінки, діти — сироти та ПБП, жертви насилля та їх кривдники тощо).

Детальніше

Спільно до мети. Співпраця місцевої влади з організаціями громадянського суспільства (Широківська ОТГ)

Недержавні громадські об’єднання та благодійні фонди є потужним ресурсом для розвитку громади. Керівництво Широківської ОТГ , розуміючи значимість саме громадянського суспільства, ще спочатку створення громади тісно співпрацювали з різними ГО.

Детальніше

Створення інтегрованої системи надання соціальних послуг в Шишацькій ОТГ

Вимоги часу та інтеграційні зміни державної політики у сфері надання соціальних послуг вимагають швидкої реакції з боку органів місцевого самоврядування на шляху адаптації діючих систем надання муніципальних послуг.

Детальніше

Соціальний автобус (Вакулівська ОТГ)

Дія програми поширюється на соціальний маршрут на території Вакулівської сільської ради та підвіз пільгового контингенту та найбільш соціально незахищених верств населення та працівників сільської ради до районного центру.

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *