1.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
1.1 Населений пункт

м. Баштанка

1.2 Область

Миколаївська

1.3 Повна назва органа місцевого самоврядування ОТГ

Відділ з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування виконавчого комітету Баштанської міської ради.

1.4 Кількість населених пунктів

9

1.5 Кількість населення

22740

1.6 Повна назва органу управління ОТГ відповідального за впровадження практики

Відділ з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування виконавчого комітету Баштанської міської ради.

1.7 Повна поштова адреса  ОМС:

вул. Баштанської Республіки, буд. 38 ,  м. Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська  область

1.8 Телефон (з кодом міжміського зв’язку) 05158-27105
1.9 Адреса електронної пошти ОМС bashtrada@yandex.ua
1.10 Офіційний сайт ОМС ОТГ http://bashtanka.org.ua/zastupniki-miskogo-golovi
1.11 ПІБ керівника ОМС ОТГ Рубський Іван Васильович
1.12 ПІБ керівника відділу, відповідального за впровадження практики Драгуновський Володимир Вікторович

ЗМІСТ

Назва практики

Нове будівництво басейну для плавання збірного типу по вулиці Героїв Небесної Сотні, 29 а м.Баштанка, Баштанського району Миколаївської області

Період початку впровадження практики

листопад  2017 рік  – по сьогоднішній день

Короткий опис проблеми, на вирішення якої впроваджено практику

Для процесу формування сталого економічного зростання Баштанської об’єднаної територіальної громади  (ОТГ) органи місцевого самоврядування мають на меті створити громаду з високим рівнем інвестиційної та туристичної привабливості. Необхідно відмітити, що Баштанська ОТГ має потенційно великі можливості для розвитку спорту, що є   важливим засобом сприяння підвищенню соціальної і трудової активності людей. Проте, для вдосконалення та впровадження нових механізмів розвитку у сфері спорту, громаді бракує потужної інфраструктури. Тому, виникла ідея нового будівництва, а саме: будівництва басейну для плавання збірного типу.

Передумови: що сприяло запровадженню практики, спонукало до вирішення проблеми; причини створення практики

Баштанська ОТГ має досить розвинену спортивну базу.

На території міста Баштанка функціонує Міський культурний центр, Дитяча юнацька спортивна школа (ДЮСШ), 10 спортивних залів та 3 великих футбольних поля.

Баштанська ОТГ являється громадою із хорошим показником спортивних досягнень.

Зважаючи на наявні потенційно великі можливості такий вид спорту як плавання у нашому регіоні розвинутий недостатньо. Для вдосконалення та впровадження нових механізмів спортивного оздоровлення та організації належних умов розвитку спорту, популяризації здорового способу життя  постала необхідність створити потужну інфраструктуру.

Опис практики: ініціативи, діяльність в громаді, алгоритм впровадження практики, застосовані методи вирішення проблеми, цільова аудиторія, виконавці, партнери

Реалізацію проекту розпочато завдяки ініціативи Баштанської  ОТГ та  підтримці народного депутата України Вадатурського А.О.

Спочатку Проект було подано на розгляд регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області у 2018 році і підтримано регіональною комісією.

Результати практики: які отримані якісні і кількісні показники, на що позитивно вплинула реалізація практики, чиї проблеми вирішено, які системні зміни в громаді досягнуті

Реалізація такого проекту задовольнить потреби населення та стимулюватиме до ведення здорового способу життя, що так необхідно для розвитку молоді, власного добробуту та успішного розвитку майбутнього покоління. Але, головним здобутком від реалізації проекту, стає покращення інвестиційного клімату громади та розвиток туризму. У перспективі передбачається створення готелю для комфортного та затишного перебування гостей у нашому місті, а в подальшому – забезпечення громади школою-інтернатом для «майбутніх чемпіонів».

Які були перешкоди у реалізації практики, складнощі, як вдалось їх подолати, що сприяло успіху

Сприяла успіху щоденна робота над реалізацією проекту з 2017 року за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів з місцевого бюджету.

Бюджет практики, обсяги та джерела фінансування, співфінансування, внесок громади тощо.

2017 рік

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій                 6000,00 тис. грн.

Місцевий бюджет                                          375,000 тис. грн.

2019-2020 роки

Кошти ДФРР                                         51673,184 тис.грн.

Кошти з місцевого бюджету                5741,5 тис.грн.

Наявність публікації у ЗМІ щодо практики (вказати посилання на джерела і Інеті, довантажити скан-копії газетних публікацій тощо)

Наявність розроблених локальних документів в процесі реалізації практики: рішень органів місцевого самоврядування, програм, положень, договорів тощо